Tin nhắn
Thông báo

Công ty TNHH Hoàng Mai

THÔNG BÁO TUYỂN DỤNG

Kỹ Sư Thiết Kế Ô Tô

TIN ĐÃ HẾT HẠN NỘP HỒ SƠ
Nhận hồ sơ đến: 02/05/2024
Ngày đăng tin: 02/05/2024
Ngành nghề:
Nơi làm:
Trình độ: Đại học
Kinh nghiệm: 3 năm
Mức lương: Thỏa thuận
MÔ TẢ CÔNG VIỆC

Develop the localization in car manufacturing:

- Design car parts/Assy parts to develop the localization.

- Design car system to improve quality of the car models and/or develop new car models.

- Local part Costing and price variation monitoring

- Supplier s Quality audi

- Do feasibility study of localization of car parts and make the localization plan.